logo, návrat na hlavní stránku
 

Fotografické služby

Nabízím služby: portrétní fotograf, svatební fotograf, fotografování pro komerční účely.

 

Fotografování u vás doma

Rodinný portrét, tradiční i netradiční portrétní fotografie, dokumentace. Fotky z ateliéru nikdy nebudou tak autentické jako rodinné fotografie z domova. Proč byste měli mít něco, co má každý? S asistentkou vyrazíme k vám domů, kde strávíme veškerý potřebný čas pro dobré snímky.

V ceně od 1 000 korun dle počtu lidí a náročnosti.

Fotografování na míru kdekoliv

Nejvíc mě baví nápad a netradiční zpracování. Máte zvláštní přání? Klidně vám vyfotím portrét na stromě, v rozpadlé továrně nebo uprostřed kukuřičného pole. Představivosti meze nekladu. Fotografování v interiérech i exteriérech.

Fotografování na míru stojí 500 korun za hodinu práce. Je třeba v to počítat i následné zpracování fotografování. Většinou se pohybujeme v cenách od 1 000 do 2 000 korun.

Fotograf na svatbu

Svatební fotografování může být autentické a obejde se bez kýče. Chcete mít "umělecké svatební fotografie" nebo aby svatební fotograf zachytil to, jaké to skutečně bylo?

Základní cena svatebního fotografování je 5 000 korun. Zahrnuje přípravy, příjezd, obřad, zvyky, svatební portréty, přípitek, hostinu, tance. Záleží ale i na místě, časové náročnosti a specifických přáních.

Za fotografováním samozřejmě vyrazím i mimo České Budějovice.

Fotoslužby pro komerční účely

Fotografování pro firmy, živnostníky, umělce, sportovce atp.

Portrétní fotografování zaměstnanců, podnikatelů i odborníků na volné noze. Profesionální fotografování provozovny, kanceláří, exteriérů i interiérů. Produktová fotografie pro e-shopy a katalogy.

Fotografování pro kapely, hudebníky a další umělce pro jejich vlastní prezentaci i pro média.

Dále nabízím fotografování pro školy (skupinové fotografování), instituce, organizace atp.